Išmanieji namai - modernūs namai

KIEK ELEKTROS NAUDOJA ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS – ORAS ?

Šilumos siurblys C&H DAYTONA Inverter
6999 views 5 komentarus

Svarstant įsirengti šilumos siurblį, dažniausias klausimas yra: kiek elektros naudoja šilumos siurbliai oras-oras?

Tai yra iš ties svarbu, kadangi šilumos siurbliais norima pakeisti kietojo kuro ir dujinius katilus, tad akivaizdu – norime sutaupyti. Šilumos siurbliai veikia gana paprastai – iš vienos aplinkos orą perduota į kitą reguliuodamas cirkuliuojančio oro temperatūrą.

Šis siurblys puikiai tinka tiems, kurie gyvena nedidelio ploto name ar bute, kurie nori sutaupyti, pakeisti ar pridėti šildymo sistemą, ieško universalesnio sprendimo. Oras – oras šilumos siurbliai tikrai vertas dėmesio pasirinkimas, nes jie yra nebrangūs ir gana greitai atsiperka. Jie panaudoja net 80% atsinaujinančios energijos, todėl mokėti reikės tik už likusią 20% elektros energiją.

Verta rinktis šilumos siurblį oras – oras

Atsižvelgiant į tai, kiek elektros naudoja šilumos siurbliai oras – oras, tai yra tikrai nebrangi investicija. Jis geba panaudoti net 80% atsinaujinančios energijos, todėl yra ekologiškas, saugus gamtai ir efektyvus. Įsirengus šilumos siurblį oras – oras galėsite pamiršti radiatorius, grindinius šildymus ir t.t. nes viską ko jums reikės – šilumos, suteiks šis nuostabus šilumos siurblys. Jo efektyvumas yra tiesiog nenuginčijamas, nes jis net 5 kartus yra efektyvesnis nei elektriniai šildytuvai. Kitaip nei kietojo kuro katilai ir kaminai, jis yra visiškai saugus naudoti ne tik žmogui, bet ir gamtai. Jei kyla klausimas kaip jis yra valdomas – vos vienu mygtuko paspaudimu! Iš ten kur esate ir tada kada norite. Valdykite pulteliu ar išmaniuoju telefonu per nuotolį.

Šiais laikais tvarumas yra labai svarbus, turint aplinkos užterštumo duomenis ir padarinius.
Pamirškite užterštą orą ir trumpai veikiančius elektrinius šildytuvus, šilumos siurblys oras – oras tarnaus ilgai ir efektyviai bei, svarbiausia, neterš aplinkos. Taip pat vis dėlto atsižvelgiant į sezoniškumą, galima pagalvoti, kad šis siurblys yra tinkamiausias tik vasaros metu, kai norisi pailsėti nuo karštos lauko temperatūros ir poreikis atvėsinti namus yra didesnis. Tačiau tai netiesa! Šis šilumos siurblys gali pilnai ir šildyti, ir vėsinti jūsų namus ir nesvarbu koks oras už lango, jis dirbs efektyviai.

Oras – oras elektros sąnaudos

Visuose šilumos siurblių aprašymuose pateiktoje informacijoje, galima pastebėti, jog jie yra efektyvūs, padeda sutaupyti elektros energijos, kad jie yra tvarūs ir saugūs naudoti ir t.t. Jie iš tiesų yra unikalūs tuo, jog geba panaudoti didelę dalį atsinaujinančios energijos – ta dalis siekia net 80%.

Visgi, kiek elektros naudoja šilumos siurbliai oras-oras ir kiek tai kainuoja? Išlaidos svyruoja nuo 0,15 iki 0,80 eur. už 1 kv.m per mėnesį.

Išlaidos yra labai susijusios su gyvenamojo namo ar kitokio naudojimo pastato energijos klase. Kuo aukštesnė energijos klasė, tuo efektyvesnis ir pigesnis bus šilumos siurblys skaičiuojant išlaidas. Jeigu vidaus patalpų dydis yra 80 m 2, , o namo energijos klasė A++, tai šalčiausią žiemos mėnesį, šilumos siurblys jums kainuos apie 12 eur. Taip pat jeigu esate išvykę ar patalpos yra nenaudojamos, galima sumažinti šilumos siurblio tiekiamo oro temperatūrą, tai taip pat padės sutaupyti.

Svarbus tinkamas pasirinkimas

Ypatingai svarbu išsirinkti šilumos siurblį, kuris yra tinkamas būtent Jūsų namams pagal plotą ir energetinę klasę, nes išsirinkus per galingą ar per silpną šilumos siurblį, šaltuoju metų laiku gali kilti problemų.

Visgi išsirinkti geriausią variantą, visada padeda konsultantai. Tad nebijokite, klauskite ir raskite geriausią sprendimą savo namams!

Šilumos siurbliai oras oras yra puiki integralios elektros sistemos dalis, kaip ir elektromobiliai, išmanus šildymas, saulės elektrinės ir kiti taupūs sprendimai Jums garantuos patį komfortiškiausią gyvenimą.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne
HouseLab konsultacija

Komentarai uždrausti.