Šilumos siurbliai oras-oras

Geriausia kaina Lietuvoje su papildoma 100 eurų nuolaida
su kodu šilumos siurbliams šią savaitę "Nordis2024"
05dienos 11valandos 10minutės 00sekundės

Rodoma 1–12 iš 154

Šilumos siurbliai oras-oras

Kodėl verta rinktis oras-oras šilumos siurblį ?

Oras-oras šilumos siurbliai yra kone patogiausias būdas apsišildyti savo namus, kuris nereikalauja daug investicijų, yra lengvai sumontuojamas ir nenaudoja daug energijos.

Namuose turint šilumos siurblį oras-oras galėsite pamiršti apie visus vargus skaldant ar sandėliuojant malkas, apie pelenų ar medžio nuoraižų pilnus sandėliukus ir kitus nepatogumus. Šilumos siurblys oras-oras veikia automatiškai naudodamas elektros energiją ir garantuoja komfortabilų gyvenimą.

Oras-oras sistema ne tik šildo Jūsų namus šaltos žiemos vakarais, bet ir vėsina patalpas itin karštomis vasaros dienomis, tad gaunate komfortą ne tik žiemos, bet ir vasaros metu.

Šilumos siurblio oras-oras privalumai

 1. Maža sistemos kaina. Šilumos siurbliai oras-oras sistemos kaina yra gerokai mažesnė už didelių pečių ar krosnių šildymo sistemas.
 2. Lengva sistemos instaliacija. Sistemos oras-oras pilna instaliacija trunka tik vieną dieną. Jeigu ryte dar namuose buvo žema temperatūra, vakare jau galėsite pilnai šildytus savo namų patalpas.
 3. Lengva sistemos priežiūra. Oras-oras šilumos siurblys nereikalauja kasdienių ar kassavaitinių valymų, nereikia išimti pelenų ir valyti savo katilinės. Sistema veikia automatiškai ir jos priežiūra yra itin minimali.
 4. Oro siurbliai oras-oras vėsina patalpas. Turint omenyje, jog Lietuvoje vasaros tampa vis karštesnės, vėsinimo funkcija itin palengvina gyvenimą namuose karštomis vasaros dienomis. Tereikia uždaryti visus namo langus, pasirinkti Jums tinkamą temperatūrą ir mėgautis vėsa.
 5. Mažos sąnaudos. Šilumos siurbliai naudoja elektros energiją ir sunaudoja ypatingai mažai elektros gerai apšiltintame name.
 6. Ilgaamžiškumas. Oras-oras sistemos pasižymi ilgaamžiškumu ir tarnauja šeimininkams ne vieną dešimtmetį.
 7. Montuojant šilumos siurblį oras-oras nereikalingi jokie žemės darbai ir nereikia keisti namo struktūros statant kaminą ar kitus priedėlius. Oras-oras šilumos siurblys gali paprasčiausiai kabėti ant sienos.
 8. Aplinkai draugiška sistema. Vykstant klimato kaitai ir Lietuvai bandant vis labiau mažinti priklausomybę nuo iškastinio kuro, šilumos siurbliai yra patikima alternatyva. Dar reikia turėti omenyje, jog Lietuva turi ypatingai ambicingus planus atsinaujinančios energijos sektoriuje, tad greitu metu šilumos siurbliai naudos tik švarią elektrą.
 9.  Nėra apsinuodijimo pavojaus. Šilumos siurbliai neskleidžia dūmų, smalkių ar kitų medžiagų.
 10. Veikimas bet kokiomis sąlygomos. Šilumos siurbliai oras-oras geba dirbti ir prie aukštos ir prie itin žemos temperatūros.

Kada rinktis oras-oras šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai oras-oras puikiai tinka mažesnėms patalpoms: ofisams, butams, sodams, sodyboms ir panašioms patalpoms. Jeigu norite apsišildyti didesnes patalpas ar namus, efektyvesnis sprendimas būtų sistema oras-vanduo.

Oras-oras sistema yra puiki erdvėms, kurios nėra atskirtos ar suskaidytos į daugiau patalpų, kadangi oras-oras sistema pučia orą vienoje vietoje ir šaltu metų laiku šiltas oras tiesiog nepasieks toliau esančių ar uždarytų patalpų.

Tačiau oras-oras sistema yra puikus šildymo sprendimas atskirtoms patalpoms, kurios galbūt nėra prijungtos prie bendros šildymo sistemos kaip antai palėpės, garažai, dirbtuvės, sandėliukai.

Oras-oras šildymo sistema taip pat puikus sprendimas patalpoms, kurias šildote nepastoviai: sodai, sodybos, poilsio nameliai, nes atvykus tereikia paspausti vieną mygtuką ir patalpa pradedama šildyti, arba šildymą netgi galima įjungti nuotoliniu būdu.

Oras-oras šildymo sistema yra puikus ir patogus būdas sušildyti Jūsų namus.

Kaip įrengti šilumos siurblį oras-oras?

Šilumos siurblio įrengimas namuose nėra ilgas procesas, bet jį instaliuoti turėtų profesionalus elektrikas, nes dirbama su aukštomis įtampomis ir reikia suvedinėti šilumos siurblio sistemos vamzdelius ir laidus.

Jeigu nesate profesionalus elektrikas, geriau perduokite darbus profesionalams, kad nekiltų nereikalingų problemų.

Įsirengiant šilumos siurblį oras-oras reikia atkreipti dėmesį į pora dalykų.

 1. Šilumos siurblys turi dvi dalis: viena turi būt išorėje, kita patalpų viduje. Tad turite numatyti patogias lokacijas viduje ir išorėje, kur abi dalys galės būti sumontuojamos. Vidinė dalis nėra sunki, tad lengvai gali būti prisukta prie sienos, tačiau išorinė dalis yra gerokai sunkesnė, tad gali reikėti papildomo prisukamo rėmelio ar kitų instaliacijos priemonių.
 2. Įdiegiant oras-oras sistemą reikės gręžti sieną, nes per skyles bus sujungiami abu modeliai, tad taip pat atkreipkite į tai dėmesį, kur galima patogiai ir laisvai tai padaryti.