Už švarią Lietuvą

Sveiki atvykę į HouseLab pasaulį ir susipažinkime! Europa ir visas pasaulis jau yra apsisprendę savo energijos poreikius patenkinti tik atsinaujinančių šaltinių dėka. Pilna transformacija užtruks dar 25-40 metų, tačiau labai svarbu pirmus žingsnius daryti jau dabar. Lietuvoje jau šiuo metu yra pagaminama daug atsinaujinančios energijos saulės, vėjo ir vandens pagalba, tad namų šildymas elektra tampa vis švaresnis, o naujausios namų apšiltinimo technologijos, namų šildymą elektra padaro vis pigesnį ir optimalesnį. Mums labai svarbu, kad žmogus jaustųsi komfortabiliai savo namuose tuo pačiu saugodamas savo aplinką. Šilumos siurbliai padės namus šildyti švariu ir patogiu būdu. Rekuperatoriai užtikrins puikią oro kokybę. O išmaniųjų namų technologijos garantuos kuo mažesnius šilumos praradimus Jūsų namuose.

Nuotolinis namų valdymas
Namo šildymas

House Lab

Šiuo metu Lietuvoje šilumos siurbliai ir kitos technologijos (pvz., išmanieji namai) dar tik populiarėja, bet greitu metu jau dauguma naujų namų naudos šildymo būdą pasitelkiant elektros energiją. Bus atsisakyta įvairiausių dujų įvadų, o tuo labiau nepatogių šildymo katilų ir nebereikės kasmet rūpintis nauju medienos atvežimu į Jūsų namus.

Išmaniųjų namų technologijos garantuos vis mažesnius energijos praradimus Jūsų namuose, tad šių įrenginių pagalba Jūs turėsite šiltus namus už mažiausią kainą.