Išmanieji namai - modernūs namai

Daikin šilumos siurbliai

Daikin šilumos siurbliai
232 views 0 komentarus

Svajojate apie jaukumą namuose, tačiau vidaus patalpose nėra pastovios temperatūros, Jus vargina kasdienis kietojo kuro katilo valymas ir kurstymas, Daikin šilumos siurbliai gali Jums padėti išspręsti šias problemas.

Tai puiki šilumos išgavimo alternatyva senos ir naujos statybos namams. „Daikin“ šilumos siurbliai veikia tyliai, todėl galėsite pamiršti aplinkinius garsus ir ramiai mėgautis poilsiu namuose. Šilumos siurbliai šilumai išgauti naudoja atsinaujinančią energiją, todėl tai padės sutaupyti. Nepaisant to, kad šiuo metu sparčiai populiarėjantys „Daikin“ šilumos siurbliai oras – vanduo, užkariauja vis daugiau naujakurių, susidomėjimo sulaukia ir oras – oras bei geoterminiai ir hibridiniai „Daikin“ šilumos siurbliai.

Oras – oras „Daikin“ šilumos siurbliai

Tai ekologiškas šildymo ir vėsinimo sprendimas pritaikytas bet kokiam svajonių būstui. Šie šilumos siurbliai yra tinkami net renovuojamiems būstams, kadangi šiuos šilumos siurblius yra nesudėtinga montuoti, jie puikiai tiks pakeisti senąją šildymo sistemą. Jie atitinka visus ekologiškumo reikalavimus, tad nebereikės jaudintis dėl aplinkos taršos. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad „Daikin“ šilumos siurblių energinis efektyvumas yra A+++. „Daikin“ šilumos siurbliai oras – oras pasižymi subtiliu elegantišku dizainu, todėl net montuojant juos prie sienos, jie tikrai netaps interjero trūkumu. Šie siurbliai veikia tyliai ir yra lengvai valdomi iš bet kurios namo vietos ar net nuotoliniu būdu.

„Daikin Altherma“ hibridiniai šilumos siurbliai

Šie šilumos siurbliai sujungia oro – vandens siurblio technologiją su dujų kondensaciniu katilu. Šis šilumos siurblys yra sukurtas su dvigubu šilumokaičiu, naudoja kondensacinę technologiją, kuri šildo buityje naudojamą karštą vandenį. Hibridiniai „Daikin“ šilumos siurbliai tinkami ne tik naujos statybos namams, bet ir renovuojamiems. Jie yra kompaktiški ir patrauklaus dizaino, tad didelės vietos montavimui neprireiks ir namų interjero jie tikrai nesugadins. Tai yra išmanus įrenginys, skirtas namų patalpų šildymui ir vėsinimui.

Geoterminiai „Daikin“ šilumos siurbliai

Geoterminis šilumos siurblys

Tai, be abejonės, patikimas namų šildymo ir karšto vandens įrenginys. Geoterminiai šilumos siurbliai yra tinkami bet kokiam klimatui. Šis šilumos siurblys šilumos energiją išgauna iš žemės, todėl jis yra patikimas ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu. Geoterminiai šilumos siurbliai tiesiog idealiai tinka naujiems būstams ar jau renovuojamiems jaukiems, visko mačiusiems namams. Šis patikimas siurblys geba panaudoti net 80% atsinaujinančios energijos, todėl smarkiai sumažina elektros sąskaitas. Net jeigu namuose jau turite grindinį šildymą ar radiatorius, nenusiminkite, šio siurblio sistemą galima prijungti tiek prie šildomų grindų, tiek prie radiatorių ir netgi šilumos konvektorių.

„Daikin“ šilumos siurbliai ne tik namams

Norite šildyti ne namus? Nuostabu! Mažmeninė prekyba, viešbučiai, laisvalaikio patalpos, biurai, pramoniniai pastatai, sprendimas yra viskam. „Daikin“ šilumos siurbliai liks beveik nepastebėti viešbutyje ar laisvalaikio patalpoje, kadangi jie yra dailaus elegantiško dizaino ir akių nerėžiančios spalvos. Šilumos siurblys nepastebimai sukurs jaukią atmosferą ir kiekvienam svečiui leis jaustis kaip namuose. Net jei tai pramoninės patalpos, „Daikin“ šilumos siurbliai yra patikimas pasirinkimas ir mažų ir didelių patalpų šildymui vėdinimui ir vėsinimui.

Kaip išsirinkti šilumos siurblį

Statant naują namą ar renovuojant senąjį, tikriausiai gana dažnai kyla klausimas, kokį šilumos siurblį pasirinkti. Žinoma, „Daikin“ šilumos siurblį! Tačiau sprendimą neturėtų nulemti vien prekės ženklas, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į patalpų didį, pastato vietą, vidaus patalpų interjerą ir t.t. Nors visi siurbliai yra A+++ efektyvumo klasės, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į pastato energijos klasę. Jeigu pastatas yra gana senas ir jis neturi gero šilumos išlaikymo, tuomet šilumos siurblys bus kiek mažiau efektyvus nei būtų naujame name. Tačiau neverta nusiminti, nes net jei šilumos siurblys yra montuojamas sename name, jis bus efektyvus ir tikrai sumažins elektros sąskaitas.

Skaitykite: Ką rinktis: oras – oras ar oras – vanduo šilumos siurblį?

Kurkite tvarius ir komfortabilius namus su šilumos siurbliais. Elektromobiliai, saulės jegainės ir šildymo siurbliai garantuos tvarius namus ir minimalias sąnaudas Jūsų gyvenime.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne
HouseLab konsultacija
Be the first to write a review
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *