Cooper&Hunter šilumos siurblys oras-vanduo 3 serijos CH-HP12MIRM Monoblock UNITHERM R32 (-25°C)
Darbinė lauko temperatūra šildyme (°C)
-25~24°C
Modelis
CH-HP12MIRM
Maitinimas
380~415V/3f/50Hz
Galia šaldyme
11 kW
Galia šildyme
12 kW
SEER
4.3 kW
SCOP
4.55 kW
Papildomas freono kiekis
2.2 kg
Vandens temperatūra
40~80 °C
Matmenys (WxDxH) be pakuotės
1200×460×878 mm
Matmenys (WxDxH) su pakuote
1245x545x885 mm
Dar didesnė nuolaida! 120 eurų nuolaida
su kodu šilumos siurbliams šią savaitę "HouseLab2024"