Akcija!

Cooper&Hunter šilumos siurblys oras-vanduo 3 serijos CH-HP10MIRM Monoblock UNITHERM R32 (-25°C)

2287€
Original price was: €7,623.00.Current price is: €5,336.00.
Pirkti dabar
Pasiteirauti apie Prekę

Darbinė lauko temperatūra šildyme (°C)

-25~24°C

Sezoninis energijos vartojimo efektyvumas SEER

8.5 (A+++)

Sezoninis energijos koeficientas SCOP

4.60 (A++)

WiFi modulis:

taip

Aušinimas (kW):

2.72 (1.31~3.80)

Šildymas (kW):

3.13 (0.87~4.39)

Oro srautas patalpose (m³/h):

280/360/530

Kompresoriaus tipas:

Rotary
Pristatymas į namus visoje Lietuvoje
Lengva ir lanksti grąžinimo politika 14 dienų
Užtikrina gaminio kokybę ir pasitenkinimą
Radote pigiau?

Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu info@houselab.lt
arba skambinkite telefonu +37062444570 ir mes pasiūlysime dar geriau!

Specifikacijos

Modelis
CH-HP10MIRM
Maitinimas
380~415V/3f/50Hz
Galia šaldyme
8.8 kW
Galia šildyme
10 kW
SEER
4.5 kW
SCOP
4.6 kW
Papildomas freono kiekis
2.2 kg
Vandens temperatūra
40~80 °C
Garso slėgis 1m atstumu šaldyme
58 dB(A)
Garso slėgis 1m atstumu šildyme
61 dB(A)
Matmenys (WxDxH) be pakuotės
1200×460×878 mm
Matmenys (WxDxH) su pakuote
1245x545x885 mm
Svoris neto
151/166 kg

Aprašymas

Inovatyvi technologija

Šilumos siurblių "Cooper & Hunter" kompanijos pagrindas - įsipareigojimas diegti naujoves savo gaminiuose. "Cooper & Hunter" šilumos siurbliuose naudojamos pažangios technologijos, kad būtų užtikrintas efektyvus ir patikimas šildymas ir vėsinimas. Naudodami tokias funkcijas kaip inverterinė technologija, išmanieji termostatai ir tikslus temperatūros valdymas, "Cooper & Hunter" šilumos siurbliai puikiai prisitaiko prie įvairių klimato sąlygų, užtikrindami optimalų komfortą ir sumažindami energijos sąnaudas.

Energijos vartojimo efektyvumas

Vienas iš išskirtinių "Cooper & Hunter" šilumos siurblių bruožų - didelis dėmesys energijos vartojimo efektyvumui. Pasinaudodamos latentine oro, žemės ar vandens energija, šios sistemos gali efektyviai perduoti šilumą ir užtikrinti šildymą žiemą ir vėsinimą vasarą. Dėl to ne tik sumažėja vartotojų sąskaitos už energiją, bet ir išmetamas mažesnis anglies dioksido kiekis, o tai atitinka pasaulinį tvaraus gyvenimo siekį.

Šilumos siurblių universalumas

"Cooper & Hunter" supranta, kad kiekvienai patalpai keliami unikalūs šildymo ir vėsinimo reikalavimai. Jų šilumos siurblių asortimentas pritaikytas įvairioms reikmėms - nuo gyvenamųjų namų iki komercinių įstaigų. Nesvarbu, ar jums reikia bekanalės mini-split sistemos vienai patalpai, ar daugiazonės sistemos visam pastatui, "Cooper & Hunter" šilumos siurbliai siūlo universalius sprendimus, pritaikytus konkretiems poreikiams.

Tylus ir diskretiškas veikimas

Niekas nemėgsta triukšmingos ŠVOK sistemos. "Cooper & Hunter" teikia pirmenybę naudotojo patirčiai, konstruodami savo šilumos siurblius tyliam ir diskretiškam veikimui. Pažangi kompresorių technologija ir garsą slopinančios funkcijos užtikrina, kad šios sistemos veiktų tyliai fone, todėl gyventojai gali mėgautis komfortu, netrukdomi garsiai veikiančių mechanizmų.

Elegantiškas dizainas ir estetika

Be funkcionalumo, "Cooper & Hunter" pripažįsta estetikos svarbą šiuolaikinėse gyvenamosiose erdvėse. Jų šilumos siurbliai pasižymi elegantišku dizainu, dažnai pasižymi minimalistine estetika, kuri puikiai dera su įvairiais interjero stiliais. Dėl šio siekio užtikrinti ne tik formą, bet ir funkciją "Cooper & Hunter" šilumos siurbliai yra patrauklus pasirinkimas tiems, kurie vertina ir efektyvumą, ir dizainą. "Cooper & Hunter" šilumos siurbliai yra ŠVOK naujovių viršūnė, nes juose technologinis meistriškumas derinamas su tvarumu ir į vartotoją orientuotu dizainu. Žengdami į laikmetį, kai aplinkosauginis sąmoningumas dera su optimalaus komforto poreikiu, "Cooper & Hunter" yra lyderiai, nušviečiantys kelią į efektyvesnį energijos vartojimą ir patogesnę ateitį.

Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą apie šį produktą
Parašyti atsiliepimą