Išmanieji namai - modernūs namai

„PANASONIC“ ŠILUMOS SIURBLIAI

Panasonic šilumos siurbliai
168 views 0 komentarus

Renkantis naują o, gal net pirmąjį šilumos siurblį, visada labai daug svarstome apie šildymą ir Panasonic šilumos siurbliai gali būti tikrai komfortiškas sprendimas.

Kyla klausimai, tokie kaip: ar šilumos siurblys bus ilgaamžis, ar jis pakankamai sušildys gyvenamąsias ar komercines patalpas, kiek elektros jis sunaudos ar sutaupys lyginant su kitais šilumos siurbliais. Taip, visi klausimai yra, be abejo, svarbūs ir reikalingi, norint išsiaiškinti, kuris gi šilumos siurblys bus tinkamiausias kiekvienam individualiam sprendimui. O pasirinkimas neretai būna iš tiesų sudėtingas, juk dabar jau ne viena kompanija kuria ekologiškus ir draugiškus gamtai namų šildymo sprendimus.
Tačiau, kad ir kaip kvailai skambėtų, jog dėmesio verta kompanija yra ‚Panasonic“, tai tiesa. Į „Panasonic” verta atkreipti dėmesį dėl itin populiarių ir mėgstamų šilumos siurblių – oras vanduo.

„Panasonic“ kompanija

Šis prekės ženklas yra vienas pirmaujančių pasaulio šildymo ir vėdinimo pramonėje. Jų gaminami įrenginiai yra išties verti dėmesio dėl jau turimos 60 metų patirties. Ši patirtis yra gana ilga ir vertinga, nes per šį laiko tarpą buvo atliktas ne vienas mokslinis tyrimas, padėjęs sukurti naujus, pažangesnius ir sveikesnius sprendimus. Per tuos metus tyrimų pagalba buvo aktyviai tiriamas poveikis aplinkai, investuota į anglies dvideginio išskyrimo mažinimą.

Panasonic kompanija gali pasigirti ne vienu skirtingo modelio, dizaino ir veikimo šilumos siurbliu. Tai prietaisai nuo 4 kW iki 16 kW. Taip pat galima išsirinkti skirtingus konstrukcijos tipus: „Monobloc“, „Bi-Bloc“, „All in one“. Atrodo galima rasti sprendimą kiekvienam individualiam poreikiui. Taip pat verta paminėti, kad „Panasonic“ šilumos siurbliai veikia tyliai, todėl jų veikimas neprimins šaldytuvo burzgimo ar kitokio ūžimo. Remiantis tyrimais, Panasonic šilumos siurbliai pasižymi ypatingai žemu triukšmo lygiu.

Oras – vanduo „Panasonic“ šilumos siurbliai

Panasonic šilumos siurbliai

„Panasonic“ šilumos siurbliai

Panasonic šilumos siurbliai lauke esančią energiją geba paversti jaukių namų šiluma. Šie siurbliai yra tiesiog idealus pasirinkimas. Kodėl? Nes 80% energijos jie išgauna iš oro, todėl elektros sąskaitos tikrai sumažės. Taip pat jų platus pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam namui šildytis ekologiškai, sveikai ir pigiai.

Yra galimybė šiuos siurblius prijungti prie radiatorių ar grindinio šildymo, kas yra svarbu tiek senesnės statybos, tiek naujos statybos namams ar kito naudojimo patalpoms. Tokia galimybė atsiranda dėl to, kad šie siurbliai karštą vandenį tiekia iš vienos sistemos.

Oras – oras „Panasonic“ šilumos siurbliai

Tai šilumos siurbliai išsiskiriantys moderniu, minimalistiniu dizainu. Jų veikimo principas yra vėsinti ir šildyti. Tai ypač tyliai veikiantis, sveikas ir gamtai nekenksmingas prietaisas. Jeigu dar vis prisibijote pirkti naują prietaisą dėl sudėtingo jo valdymo, šį nepatogumą galite pamiršti, nes Panasonic šilumos siurblys yra valdomas labai paprastai – vos vienu mygtuko spustelėjimu. Jį galima valdyti valdymo
pulteliu ir net mobiliuoju telefonu su WiFi pagalba.

Oras – oras „Panasonic“ šilumos siurbliai tikrai nepaliks abejingų. Įsigijus šį nuostabų šilumos siurblį, nuolatinį langų atidarymą bus galima pamiršti tikrai ilgam, nes prietaisas nuolatos į vidaus patalpas tieks šviežią, švarų, šiltą ar vėsų orą – tai jau nustatysite patys.

Šilumos siurblio pasirinkimas

Nors šilumos siurblio pasirinkimas yra gana nelengvas uždavinys dėl plataus jų asortimento, tačiau yra keletas aspektų, kurie gali padėti išsirinkti tinkamą prietaisą namams ar kito naudojimo patalpoms.

Prieš perkant šilumos siurblį, svarbu atkreipti dėmesį į bendrą vidaus patalpų plotą. Vėliau, kai jau yra žinomas patalpų plotas ir statinio energinė klasė, galima rinktis siurblį pagal galingumą, atsižvelgiant į prietaiso paskirtį, garantinį laikotarpį, prekės ženklą. Taip pat nei kiek ne mažiau svarbi detalė – išvaizda. Po to ir dydis bei montavimo galimybės.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne
HouseLab konsultacija
Be the first to write a review
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *