Išmanieji namai - modernūs namai

ELEKTRINIAI KARNIZAI – MODERNIŲ NAMŲ INTERJERO DALIS

Elektriniai karnizai
241 views 0 komentarus

Ar dažnai susimąstote, jog nemėgstate pirmadienių? Kuomet iš saldaus miego staiga pažadina garsus žadintuvas, jūs susierzinate ir vos ne vos praplėšiate akis. O kambaryje tikrai vyrauja ne malonaus ryto atmosfera, jame aklinai tamsu, nes naktinės užuolaidos kruopščiai užtrauktos, kad nepraleistų net menkiausios naktinio miesto žibintų šviesos. Tuomet tas nemalonus jausmas priverčia jus atsikelti ir malonaus, naujos dienos ryto atmosferą susikurti patiems. Tačiau tai išspręsti gali elektriniai karnizai!

Šalin nemalonius pirmadienius! Jūs galite džiaugtis kiekvienos dienos pradžia, nejausdami streso ir susierzinimo! Tik įsivaizduokite: ryte prabundate, o kambaryje jau šviesu, užuolaidos atitrauktos ir maloniai šilta. Argi tai nėra svajonių pirmadienis? Taip, šiandien pirmadienis ir jis bus nuostabus!

O kur dar papildomos galimybės sutaupyti elektros/šilumos energiją, kai elektriniai karnizai automatiškai užsidaro naktimis ar darganotomis dienomis arba pilnai atsidaro saulei šviečiant. Patogu, modernu, taupu.

Modernus požiūris į interjerą

Elektriniai karnizai – tai niekuo neišsiskirianti ir beveik nepastebima interjero detalė. Jie ypatingi tuo, jog yra valdomi vos vienu mygtuko ar jungtuko paspaudimu. Taip pat yra galimybė įsirengti automatinę sistemą ir bet kurio biuro žaliuzės ar namų užuolaidos atsivers ir užsivers tiksliai nustatytu laiku. Dėl šviesos namuose jums jaudintis tikrai nereikės, nes šią elektrinių karnizų sistemą galėsite valdyti nuotoliniu būdu, net būdami atostogose.

Ši elektroninių karnizų sistema leis pasijusti laisvam įgyvendinant įvairiausias apšvietimo idėjas namuose ir biure. Maksimali dienos šviesa, dalinis dienos šviesos praleidimas ir visiškas patalpų užuolaidų ir žaliuzių užvėrimas.

Elektriniai karnizai veikia tyliai, tad galėsite pamiršti varginantį  atitraukiamų užuolaidų ir žaliuzių garsą. Elektrinių karnizų sistema gali išlaikyti iki 60 kg audinio svorio . Taip pat ši sistema yra gaminama iš aliuminio, tad karnizus galima sulenkti ir taip paversti juos ne tik funkcionaliu elementu moderniose patalpose, bet ir išskirtine interjero detale.

Elektrinių karnizų privalumai:

 • Veikia tyliai;
 • Pakelia iki 60 kg;
 • Galima automatizuoti;
 • Tausoja užuolaidų audinius;
 • Kokybiški ir praktiški;
 • Galima sulenkti;
 • Tinka aukštų lubų patalpoms;
 • Valdoma nuotoliu būdu;
 • Nesudėtingas montavimas ir skirtingi jo būdai.

Montavimo galimybės

Nors elektriniai karnizai yra labai modernus ir naujas sprendimas, jie montuojami labai panašiai kaip ir įprasti karnizai. Dažniausiai elektriniai karnizai montuojami į jau paruoštą ertmę lubose. Tokiu būdu įmontuotas karnizas yra visiškai nepastebimas. Taip pat vienas iš dažniausių būdų montuoti elektrinius karnizus yra montavimas ant sienos. Toks sprendimas puikiai tinka patalpoms su įtempiamomis lubomis, šlaitinių stogų namams. Ši sistema, kaip ir įprasti karnizai, gali būti įleidžiama į lubas. Taip karnizai yra visiškai paslepiami.

Elektrinių karnizų montavimo būdai:

 • Montuojami į ertmę lubose;
 • Montuojami ant sienos;
 • Montuojami įleidžiant į lubas.

Elektroninių karnizų sistema turi ne vieną montavimo būdą, todėl ji gali būti įgyvendinta bet kokiose vidaus patalpose.

Tad jeigu dar vis svarstote apie namų modernumą, komfortišką ir šiuolaikišką interjerą, šie elektriniai karnizai kaip tik jums! Jie leis pasijusti laisvam, o namuose bus tiek saulės šviesos, kiek norėsite.

Rinktis elektrinius karnizus verta

Išmanus namas

Išmanus namas

Modernios elektrinių karnizų sistemos iš ties puikus pasirinkimas siekiantiems komforto namuose ir darbinėje aplinkoje. Jų valdymas yra itin paprastas, vienas mygtuko paspaudimas ar telefone esančios aplikacijos nustatymas ir jūsų užuolaidos bei žaliuzės atsivers. Taip pat yra nuostabi galimybė automatizuoti šį valdymą ir nustatyti laiką, kada jūs norite, kad į patalpas sklistų jauki dienos šviesa ir atvirkščiai.

Be ypatingai nesudėtingo valdymo, verta paminėti, kad elektriniai karnizai yra montuojami net trimis būdais, iš kurių vienas tikrai tiks jūsų namams ar darbo aplinkai. Jie veikia tyliai ir yra praktiški, bet ekonomiški. Jie tausoja audinius ir taupo laiką.

Elektriniai karnizai yra išmanaus šildymo ir pasyvaus namo integrali dalis, kuri padės ne tik patogiau gyventi, bet ir sutaupyti šildymo išlaidas.

Lietuvos energijos ateitis yra taupumas, efektyvumas, šilumos siurbliai, elektromobiliai ir kitos gyvenimo detalės, kurios visumoje visą mūsų energetinę sistemą padarys nepriklausoma ir švaria.

Tad neabejokite! Rinkitės elektrinius karnizus savo namams ar biurui ir jie privers nusišypsoti net pirmadienį!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne
HouseLab konsultacija
Be the first to write a review
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *