Išmanieji namai - modernūs namai

DRAŽICE VANDENS ŠILDYTUVAI

Dražice vandens šildytuvas
200 views 0 komentarus

Ar ir jus erzina nepastovi vandens temperatūra? Nuolatos tenka laukti kol užšils vanduo? Maudantis vanduo iš šilto tampa šaltu? Pamirškite šią problemą su „Dražice“ vandens šildytuvu! Šie šildytuvai gali būti naudojami visur, nesvarbu ar tai gyvenamasis namas, ar vasarnamis, o gal net didelis visuomeninis pastatas. Jie geba greitai sušildyti vandenį iki reikiamos temperatūros ir ją palaikyti. Dražice vandens šildytuvai tiesiog nepakeičiami gyvenamosiose patalpose, kuriose karšto vandens poreikis yra dažnas, tačiau nedideliais kiekiais: sodyboje, vasarnamyje, virtuvėje.

„Dražice“ vandens šildytuvai gali būti kombinuoti ir netiesioginio šildymo. Juose vanduo yra šildomas termofikaciniu vandeniu, kuris yra gaunamas iš pagrindinio šilumos šaltinio, net ir šildymo katilo. Tokiu būdu yra sutaupoma nemažai elektros. Taip pat prekyboje jau yra modeliai turintys net du šilumokaičius, o tai reiškia, kad šie vandens šildytuvai gali būti prijungti prie saulės kolektorių.

Dražice vandens šildytuvai ir jų privalumai

Šie vandens šildytuvai yra sukurti taip, kad vandenį šildantis elementas tiesiogiai nesiliestų su vandeniu. Dėl to nevyksta elektrotechninė korozija. Tai tikrai gerokai prailgina šio vandens šildytuvo veikimo trukmę. Kadangi šio šildytuvo pagrindinis šildantis elementas tiesiogiai nesiliečia su vandeniu, pats prietaisas yra žymiai atsparesnis kietam ir netgi užterštam vandeniui.

Išmanus šildymas ir išmaniojo šildymo sistemos privalumai

Dražice vandens šildytuvas turi dangtį, kuriame yra sumontuotas šildymo elementas. Jį išėmus galima pilnai išvalyti vandens šildytuvo vidų.
Vandens šildytuvas turi išties daug privalumų, kalbant apie saugumą, korozijos procesus ir veikimo laikotarpį bei valymo galimybes. Šie vandens šildytuvai yra apsaugoti nuo perkaitimo ir net vandens
užšalimo.

Apie „Dražice“ vandens šildytuvą

Visi šios kompanijos prietaisai – vandens šildytuvai, yra gaminami iš plieninės skardos, kuri jau savaime, kaip medžiaga, yra apsaugota nuo korozijos. Šildytuvai turi temperatūros reguliavimo ir saugos elementus, kurie tiesiog akivaizdžiai pagerina šių prietaisų kokybę. Taip pat, šių šildytuvų nepaveikia jokie erozijos ir elektrocheminiai procesai ir taip pat neatsiranda galvaninės poros, kadangi šie šildytuvai ir jų jungties dangčiai yra pagaminti iš vienos rūšies metalo – plieno.

Taip pat, kas yra labai tiesiog puiku – šį vandens šildytuvą galima išvalyti! Tai padaryti yra galimybė per įrengtas valymo angas. Todėl prireikus, be jokio vargo iš šildytuvo vidaus galima pašalinti įsisenėjusias nuosėdas ir kalkes, atsirandančias dėl kieto vandens.
Šie vandens šildymo įrengimai puikiai išlaiko vandens temperatūrą, nes jie turi šiluminę izoliaciją, kurios storis siekia 40 -60 m. Todėl galima nesijaudinti dėl šilumos „nuostolių“.

Kur gali būti naudojami šie vandens šildytuvai

Šie, kaip ir visi kiti šildytuvai, yra naudojami daugiausia buityje. Taip pat jie gali būti naudojami visuomeniniuose pastatuose, biuruose ir parduotuvėse. „Dražice“ vandens šildytuvai vandenį sušildo per labai trumpą laiką, todėl juos naudoti yra ypatingai patogu ten, kur šilto vandens poreikis yra dažnas, tačiau reikalingas nedidelis jo kiekis.

Taip pat yra gaminami kombinuoti ir netiesioginio šildymo šildytuvai. Jų talpyklose esantį vandenį galima pašildyti kitu šilumos šaltiniu, kad ir šildymo katilu, nors taip naudojami dažniausiai netiesioginio šildymo šildytuvai.

Kadangi šie įrenginiai yra galingi, pasirinkus tinkamos talpos šildytuvą, jį pilnai galima naudoti ir restorane, prekybos centre ir t.t.
Jeigu dar vis įtemptai svarstote apie neįtikėtinai patvarų, saugų ir išlaikantį šilumą vandens šildytuvą, apžiūrėkite ir įsigykite „Dražice“ vandens šildytuvą. Nusivilti tikrai neteks!

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne
HouseLab konsultacija
Be the first to write a review
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *