Išmanieji namai - modernūs namai

Kaip veikia Geofencing funkcija šilumos siurbliuose?

Geofencing funkcija šilumos siurbliuose
113 views 0 komentarus

Šilumos siurbliai turi daug išmanių funkcijų, būna sujungti WiFi ryšiu, gali būti valdomi nuotoliniu būdu, gali prisitaikyti prie vidaus ir lauko temperatūros bei geba daryti daug kitų mums itin patogių dalykų. Viena iš tokių naujovių, keičiančių mūsų namų šildymo ir vėsinimo sistemų valdymo būdą, yra Geofencing funkcija šilumos siurbliuose. Geofencing technologija atrado savo kelią į ŠVOK pramonę, siūlydama namų savininkams išmanesnį ir energiją taupantį būdą valdyti savo namų temperatūrą. Šiame straipsnyje panagrinėsime, kas yra geofencing, kaip jis veikia šilumos siurbliuose ir kokius privalumus ir patogumus jis suteikia namų savininkams.

Kas yra Geofencing funkcija?

Geofencing yra vietos nustatymo funkcija, kuri sukuria virtualią ribą arba „geofencing” aplink tam tikrą teritoriją. Ši riba paprastai apibrėžiama GPS koordinatėmis, o mobiliajam įrenginiui įėjus į šią nustatytą teritoriją arba išėjus iš jos, gali būti inicijuojami tam tikri veiksmai arba pranešimai. Geofencing plačiai naudojamas tokiose taikomosiose programose kaip mobilioji rinkodara, apsaugos sistemos, o dabar yra pritaikoma ir šilumos siurbliuose.

Kaip Geofencing funkcija veikia šilumos siurbliuose

Geofencing šilumos siurbliuose yra išmanioji funkcija, kuri naudoja jūsų išmaniojo telefono ar kitų prijungtų įrenginių buvimo vietą, kad optimizuotų jūsų šildymo ir vėsinimo sistemą. Štai kaip ji veikia:

Įrenginio integracija: Norint naudoti geofencing su šilumos siurbliu, reikia suderinamo išmaniojo termostato arba ŠVOK sistemos. Dauguma šiuolaikinių sistemų turi „Wi-Fi” ryšį ir mobiliąsias programėles nuotoliniam valdymui.

Geografinės ribos nustatymas: Nustatote geoaplinką, paprastai termostato programėlėje, nurodydami spindulį aplink savo namus. Kai jūsų išmanusis telefonas įvažiuoja į šią virtualią ribą arba išvažiuoja iš jos, aktyvuojasi geoaplinkos (geofencing) sistema. Žmonės dažniausiai apsibrėžia būtent namų ribą naudodamiesi geofencing funkcija, nes tik įžengus į namus pro duris ji ir aktyvuojasi, tuo išvengiama sistemos aktyvavimo nebūnant namuose.

Naudotojo nuostatos: Galite pritaikyti sistemos elgseną pagal savo pageidavimus. Pavyzdžiui, galite nurodyti, kokią temperatūrą šilumos siurblys turėtų palaikyti, kai esate namuose, išvykę ar artėjate prie namų. Čia yra labai patogus būdas taupyti elektros energiją, ypatingai, jei iš namų išvykstate ilgesniam laikui ir pamirštate sumažinti šilumą namuose: su geofencing funkcija viskas už jus bus padaryta automatiškai.

Automatizavimas: Geofencing sistema automatiškai pakoreguos šilumos siurblio nustatymus, kai įeisite į apibrėžtą teritoriją arba išeisite iš jos (teritorija dažnu atveju bus Jūsų namai). Pavyzdžiui, ji gali sumažinti temperatūrą, kai išeinate iš namų, kad taupytumėte energiją, ir tada pradėti šildyti arba vėsinti, kai artėjate, kad užtikrintų komfortą jums grįžus.

Šilumos siurblių geofencing funkcijos privalumai

Energijos vartojimo efektyvumas: Geofencing optimizuoja energijos vartojimą, reguliuodama šilumos siurblio nustatymus, kai jūsų nėra namuose. Taip sutaupoma daug energijos ir sumažėja sąskaitos už komunalines paslaugas. Nešvaistysite energijos šildant ar vėsinant tuščius namus.

Patogumas: Geofencing pašalina rankinio termostato reguliavimo rūpesčius. Ji užtikrina, kad jūsų namuose visada būtų norima temperatūra, o jums nereikėtų prisiminti keisti nustatymų išvykstant ar grįžtant.

Komfortas: Geofencing užtikrina, kad jūsų namuose būtų jauku, kai atvykstate, todėl nereikia laukti, kol įsijungs šildymas ar oro kondicionierius. Visada įžengsite į jaukią aplinką. Tai ypatingai patogu ne tik nuosavuose namuose, bet ir sodybose.

Nuotolinis valdymas: Nuotolinis valdymas: „Geofencing” leidžia valdyti šilumos siurblį iš bet kurios vietos naudojant išmanųjį telefoną. Jei reikia, galite pakeisti geoaplinkos nustatymus, taip užtikrindami lankstumą ir kontrolę net tada, kai jūsų nėra namie.

Poveikis aplinkai: Geofencing mažina energijos suvartojimą, todėl mažėja anglies dioksido pėdsakas ir jūsų namai tampa ekologiškesni.

Pritaikymas: Geofencing leidžia pritaikyti nustatymus, kad jie atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Galite nustatyti skirtingas temperatūros ribas namų, išvykimo ir artėjimo prie namų režimams, taip užtikrindami, kad klimato kontrolė atitiktų jūsų unikalius poreikius.

Išvada

Geofencing funkcijos šilumos siurbliuose didina komfortą šiuolaikiniams namų savininkams, kurie ieško maksimalaus patogumo. Šios funkcijos užtikrina energijos taupymą, patogumą ir komfortą, kartu mažindamos jūsų poveikį aplinkai. Automatizuojant jūsų ŠVOK sistemos veikimą pagal jūsų buvimo vietą, geofencing technologija yra išmanus sprendimas, dėl kurio kasdienis gyvenimas tampa efektyvesnis ir malonesnis. Pasauliui ir toliau diegiant išmaniųjų namų sprendimus, šilumos siurblių geoapsauga yra puikus pavyzdys, kaip technologijos gali pagerinti mūsų gyvenimą ir kartu skatinti tvarumą.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne
HouseLab konsultacija